Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Reagim i Kremlinit për aktgjykimin e parë kundër ushtarit rus për krime lufte në Ukrainë

 Kremlini është i "shqetësuar" për Shishimarin dhe "do të kërkojë mënyra për t'i ndihmuar", deklaroi sot zëdhënësi i presidentit rus, Vlladimir Putin, Dimitrij Peskov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle