Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Reagim i Bashës pas paralajmërimit të Ramës për krizë energjetike në vend dhe rritje të lartë të çmimeve

Ndaj paralajmërimit të kryeministrit Edi Rama se Shqipërisë i kanoset kriza energjetike dhe se priten çmime marramendëse të energjisë, që, sipas Ramës është e pashmangshme, reagoi lideri i forcës më të mahe opozitare, Partisë demokratike. Lulzim Basha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle