Ballkan SQBallkan.portal SQ

Reagim i Ambasadës së SHBA-së në deklaratën e Berishës: Ne luftojmë kundër korrupsionit dhe pandëshkueshmërisë

Ambasada e SHBA-së në Tiranë reagoi pas deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berishës se ka ngritur padi kundër sekretarit amerikan të shtetit, Entoni Blinkeni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle