0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Raundi i ri i bisedimeve Prishtinë – Beograd në Bruksel

- Delegacione të Prishtinës dhe Beogradit sot në Bruksel do të mbajnë raundin e ri të dialogut në nivel të negociatorve dhe ekspertëve kryesorë. Për momentin nuk dihet se çka do të jetë në rend dite të bisedimeve e as nëse pas bisedimeve bilaterale do të mbahet takim trepalësh ndërmjet dy delegacioneve me ndërmjetësuesit e BE-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle