0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rasti i ri i gripit të shpendëve te një shpend i egër

 Agjencia për Ushqim dhe Veterinari pasdite i mori rezultatet nga ekzaminimet laboratorike të Institutit të Veterinarisë pranë Fakultetit të Mjekësisë Veterinare - Shkup, me të cilat te mostra nga një shpend i egër - kormoran nga rajoni i Shtipit, është konfirmuar prania e sëmundjes të gripit të shpendëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle