Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rasti i parë i lijës së majmunëve në Greqi

Në Greqi është konfirmuar rasti i parë i lijës së majmunëve dhe bëhet fjalë për një mashkull i cili së fundi ka udhëtuar në Portugali dhe ka simptoma klinike të përputhshme me këtë sëmundje, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle