Botë SQBotë.Portal SQ

Rastet e para të llojit Omikron në Rusi, Argjentinë dhe në Nepal

Në Rusi, në Argjentinë dhe në Nepal sot janë konfirmuar rastet e para të llojit Omikron të koronavirusit, gjatë fundjavës në Indi janë regjistruar 21 raste të infektimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle