Botë SQBotë.Portal SQ

Rastet e para të lisë së majmunëve në Kubë dhe Indonezi

Kuba ka konfirmuar rastin e parë të lisë së majmunëve, njoftoi mbrëmë Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle