0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Raste pozitive pothuajse 38 për qind e të testuarve, aktive 20.856

Gjithsej 2341 raste të koronavirusit janë regjistruar në 24 orëshin e fundit që është pothuajse 38 për qind e nga numri i përgjithshëm i 6.193 personave të testuar. Për momentin aktive janë 20.856 raste  me Kovid-19, më së shumti në Shkup - 11.390, pastaj në Manastir - 1613 dhe Prilep - 754. Numër më i vogël  i rasteve aktive janë shënuar në Dibër - 22 dhe Dojran - 14.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle