0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Rashford: Kemi ambicie të mëdha, mund të luajmë edhe më mirë

- Markus Rashford e lavdëroi ekipin kombëtar anglez pas fitores së djeshme ndaj Uellsit (3:0) dhe plasmanit në fazën nokaut në Kampionatin Botëror.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle