Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Raport: Pandemia e ka rritur numrin e vetëvrasjeve në Japoni

Numri i vetëvrasjeve në Japoni në vitin 2020 është rritur për herë të parë pas 11 viteve dhe kjo është pasojë e drejtpërdrejtë e problemeve të shkaktuara nga pandemia, thuhet në raportin qeveritar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle