Botë SQBotë.Portal SQ

Raport nga shkencëtarët Kubanë: Nuk kishte sulme misterioze ndaj shkencëtarëve

Kuba e publikoi raportin më të detajuar të shkencëtarëve të saj të shquar, të cilët i kritikuan akuzat se diplomatët amerikanë dhe kanadezë ishin ekspozuar ndaj sulmeve misterioze në atë ishull për shkak se kishin probleme shëndetësore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle