0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Raport: Gjysma e demokracive të botës po dështojnë

Gjysma e demokracive të botës janë në gjendje kolapsi, me liritë civile dhe shtetin e së drejtës që po përkeqësohen dhe qeveritë autoritare bëhen më represive, paralajmëroi Instituti për demokraci dhe ndihmë zgjedhore (IDEA) me qendër në Stokholm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle