Futboll SQSport SQ

Rangnik për reformat në Junajted: Na duhet mirëkuptim se ku po shkojmë – me cilët lojtarë dhe trajner

Trajneri i Mançester Junajtedit Rallf Rangnik foli për nevojën e ri-strukturimit të ekipit nga “Olld Traford”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle