0_Sport,Portal SQSport SQ

Rangnik dhe Mançester Junajted arritën marrëveshje për bashkëpunim deri në fund të sezonit

Mansçester Junajted u dakordua për bashkëpunim me Ralf Rangnik deri në fund të sezonit vijues. Sipas gazetarit të “Atletik”, Dejvid Ornshtajn në Tuiter, palët u dakorduan për marrëveshje gjashtë mujore. Rangnik pas skadimit të kësaj periudhe dy vjeçare do të jetë konsultues i klubit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle