Futboll SQSport SQ

Rangink i ftoi arbritrat nga Premier Liga të trajnojnë me klubet që të mund të njohin më mirë lojtarët

Arbritrat anglezë mund të fillojnë të mbajnë stërvitje të përbashkëta me klubet dhe lojtarët. Ideja u propozua nga trajneri i Mançester Junajtedit Ralf Rangnik në një takim stërvitor me shefin e arbitrave anglezë Majkëll Rajli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle