0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Ramos i pajton Nejmarin dhe Mbapen

 Serhio Ramos ndihmoi që të zgjidhet konflikti midis yjeve të Pari Sen Zhermenit, Kilian Mbapes dhe Nejmarit. Sipas "Le Parisien" veterani 36-vjeçar është përfshirë dhe ka ndihmuar që të zgjidhet problemi i cili ka ndodhur në ndeshjen me Monpeljen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle