Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama sot në Kosovë në takime me Kurtin dhe liderët opozitar

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pritet të udhëtojë sot për vizitë njëditëshe në Kosovë, në ftesë të homologut të tij kosovar, Albin Kurti, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle