0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama: Shqipëria është peng i kontestit në mes fqinjit tonë Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Shqipëria është peng i kontestit në mes fqinjit tonë Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, deklaroi sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama në fjalimin gjatë Konferencës së 18-të të Kryetarëve të Parlamenteve të Nismës Adriatike-Joniane, që po mbahet në Tiranë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle