Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama së pari u kërkoi falje shqiptarëve, pastaj u uroi Vitin e Ri 2022

- Përmes një videoporosie, vitin e ri të gjithë shqiptarëve ua uroi kryeministri Edi Rama, duke u dëshiruar shëndet dhe mirëqenie në familje, por së pari atyre u kërkoi falje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle