0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Rama: Procesi i pajtimit mes Kosovës dhe Serbisë nuk mund të vazhdojë pa tensione

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, vlerëson se tensionet mes Kosovës dhe Serbisë janë pjesë e procesit të dialogut, që po zhvillohet me qëllim që të arrihet marrëveshje përfundimtare dhe se nuk mund të pritet se procesi i pajtimit do të vazhdojë qetë dhe pa tensione, njoftoi sot RTK.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle