0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Rama: Pranojeni propozimin, sepse nuk do të ketë tjetër

Shkupi duhet ta pranojë propozimin për zhbllokim të eurointegrimeve, të shfrytëzojë shansin dhe nuk guxon të lejojë të mbetet para dyerve të BE-së edhe 17 vite, thekson kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle