0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Rama: Përqafim vëllazëror për të gjithë komunitetin tetovar dhe të gjithë njerëzit nga Maqedonia e Veriut

– Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama shprehu ngushëllime të thella për familjet e viktimave nga zjarri në spitalin modular në Tetovë, ndërsa të lënduarve iu dëshiroi shërim të shpejtë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle