0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Rama për Samitin e BE-së: Nuk është një spektakël për t’u parë, në fund do të dëgjojmë “Jo, na falni”

- Kryeministri shqiptar Edi Rama e vuri në pikëpyetje pjesëmarrjen e Shqipërisë në Samitin e Bashkimit Evropian, që do të mbahet më 23 dhe 24 qershor në Bruksel, informon korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle