0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Rama për negociatat me BE-në: Me vite e presim “nusen” nga Brukseli, por, ajo nuk erdhi asnjëherë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili ndodhet për vizitë në Amsterdam në bisedë në qendrën e njohur "De Bali (De Balie) ka folur edhe për "negociatat me BE-në dhe mos hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle