Ballkan SQBallkan.portal SQ

Rama paralajmëron studentët se nëse nuk vaksinohen nuk do të mund të hyjnë në universitet

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka paralajmëruar sërish studentët për tu vaksinuar, përndryshe nuk do tu lejohet të hyjnë në auditore. Rama thekson se kjo masë vlen dhe për mësuesit e pedagogët.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle