Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Rama paralajmëroi vaksinim të detyrueshëm për studentët dhe profesorët universitarë

Kryeministri shqiptar Edi Rama paralajmëroi vaksinim të detyrueshëm të studentëve, profesorëve dhe të gjithë të punësuarve në universitete, me qëllim që të parandalohet “eskalimi I situatës me Kovid-19”, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle