0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Rama në Prishtinë: Kosova ka të drejtë për reciprocitetin, Serbia po kryen manovra teatrale

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili sot po qëndron për vizitë njëditore në Prishtinë me ftesë të kolegut të tij kosovar, Albin Kurti, deklaroi se Kosova ka të drejtë të plotë lidhur me çështjen e reciprocitetit me Serbinë dhe vendosja e targave të përkohshme për automjetet të cilat hyjnë në këtë shtet, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina

Butoni Kthehu në krye
Mbylle