Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama ka bërë të ditur se çka ka biseduar me Bajdenin dhe se në samit ka kërkuar që Kosova të ftohet menjëherë në “Partneritet për Paqe”

Kryeministri shqiptar Edi Rama në rrjetet sociale  bëri të ditur se çka ka biseduar sot me presidentin amerikan Xho Bajden, duke theksuar se lideri amerikan i ka thënë fjalët më të mira për Shqipërinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle