0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëMKD-AL SQPolitikë SQ

Rama i dëshpëruar nga raporti i BE-së drejt integrimit evropian të rajonit

- Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot në Bruksel, pas samitit të liderëve të BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, shprehu dëshpërim nga  raporti i Unionit drejt integrimit evropian të rajonit, duke theksuar se nuk është problem vetëm Bullgaria, por edhe se BE-ja është e lodhur nga zgjerimi, informon korrespondenti i MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle