Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Rama: Hakerët nuk e arritën qëllimin dhe nuk morën informacione të rëndësishme

Pas dy sulmeve kibernetike nga Irani, kryeministri shqiptar, Edi Rama edhe më tej është kategorik se hakerët nuk e kanë arritur qëllimin dhe nuk kanë marrë të dhëna të rëndësishme, njofton korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle