Ballkan SQBallkan.portal SQ

Rama: Ekonomia shqiptare është ringjallur, ne kemi më shumë punonjës sesa para pandemisë

Kryeministri shqiptar Edi Rama sot deklaroi se ekonomia shqiptare është ringjallur dhe ka më shumë punonjës sesa para paraqitjes së pandemisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle