Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama e mori dozën e tretë të vaksinës dhe e paralajmëroi administratën se pa vaksinë nuk do të mund të shkojë në punë

Kryeministri Edi Rama e mori dozën e tretë të vaksinës kundër koronavirusit dhe apeloi tek të gjithë të punësuarit në administratën shtetërore që të vaksinohen sepse "do të vijë dita kur nuk do të shkojnë në punë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle