Ballkan SQBallkan.portal SQ

Rama: Duhet të jemi të pranishëm në Prishtinë: Ballkani i hapur na bën më të fuqishëm në rajon

Gjatë mbledhjes me grupin e ri dhe të vjetër parlamentar kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është shprehur se ‘Ballkani i Hapur’ ka shkaktuar mosdakortësi me Qeverinë e Kosovës duke marrë një rëndësi të pamerituar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle