Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama demanton se hakerët Qeverisë i kanë kërkuar 30 milionë euro që ta zhbllokojnë sistemin

- Pas informacioneve se hakerë të panjohur nga qeveria shqiptare kanë kërkuar shuma në miliona që t'i kthejnë në funksion sajtet qeveritare dhe sajtet publike onllajn u prononcua kryeministri Edi Rama.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle