0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Rama: “Ballkani i Hapur” është mundësi e re në rrugën drejt njohjes së Kosovës nga Serbia

Kryeministri shqiptar Edi Rama për herë të parë reagoi duke iu përgjigjur të gjithë atyre të cilët e kritikuan për nismën “Ballkani i Hapur” dhe “diferencimin” e tij nga Kosova.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle