Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama: Autostrada “Rruga e Arbrit”, Tiranë-vendkalimi Bllato për qarkullim do të lëshohet më 29 nëntor

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama sonte në profilin e tij në Fejsbuk ka postuar “dy lajme të mira” për qytetarët për festat kombëtare, 28 dhe 29 nëntor, ditën e parë të pavarësisë dhe ditën e flamurit dhe ditën e dytë të çlirimit nga fashizmi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle