Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rama: Asgjë nuk e ndryshon pozicionin e Shqipërisë se Serbia duhet ta njohë Kosovën

Kryeministri shqiptar Edi Rama pasdite  publikoi një pjesë nga fjalimi i mbajtur dje në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, ku u ndal tek çështja e dialogut Kosovë-Serbi dhe marrëdhëniet mes tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle