0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Rajoni i Shkupit në ditët në vijim me temperatura mbi mesatare, ndërsa me kushte për bubullima, reshje shiu dhe breshër

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) informoi se në ditët në vijim në rajonin e Shkupit do të mbajë mot me diell dhe shumë ngrohtë me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë dhe atë në pjesë të luginës, ndërsa në orët e pasdites dhe mbrëmjes do të jetë e paqëndrueshme me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle