0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniKultura.Slajder SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Rajoni i Ohrit dhe statusi i tij në rend dite të Sesionit të 44-t të Komitetit të UNESKO-s për trashëgimi botërore

Debati për statusin e Rajonit të Ohrit në UNEKSO pritet sot të gjendet në rend dite të Sesionit të sivjetmë të 44-t të Komitetit për trashëgimi botërore pranë Organizatës së KB-së për arsim, shkencë dhe kulturë, që mbahet në qytetin kinez Fuxhou.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle