Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Rajan: Tre javët e ardhshme do ta përcaktojnë rezultatin e luftës në Ukrainë

Tre javët e ardhshme do ta "përcaktojnë rezultatin e luftës" në Ukrainë, tha ish zëvendësndihmës sekretari i mbrojtjes për Evropë dhe NATO, Majk Rajan, ndërsa qëndrimin e shpjegoi sot për "Skaj njuz".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle