Biznis.Slajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Raimondo: SHBA-ja dhe BE-ja arritën marrëveshje rreth doganave për çelik dhe alumin

- SHBA-ja dhe BE-ja arritën marrëveshje për zgjidhjen e kontestit të tyre diplomatik nga koha e Donald Tramp rreth doganave për çelik dhe alumin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle