Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Radhë në sheshin qendror në Selanik për vaksinim me rastin e Black Friday

Nën sloganin "Black friday- Free covid life", periferia shëndetësore e pjesës veriore të Greqisë së bashku me prefekturën e Selanikut organizuan sot vaksinimin në sheshin Aristoteli në Selanik me njësimobile dhe pa termin, diçka që zgjoi interesim të madh te qytetarët, njofton korrespondentja e MPB-së nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle