0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Radhë me rusë presin të hyjnë në Gjeorgji, opozita kërkoi vendosjen e vizave dhe mbylljen e kufijve

Fotografi dhe video materiale në mediat sociale nga kufiri midis Rusisë dhe Gjeorgjisë tregojnë radhë të gjata trafiku përmes një vendkalimi malor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle