0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Radevi kërkoi nga Petkovi dhe Vasilevi të dëgjojë qëndrimin e partisë “Ndryshimet vazhdojnë” për Maqedoninë e Veriut

Presidenti bullgar, Rumen Radev, serinë e konsultimeve politike sot e ka filluar me përfaqësues të partisë fituese “Ndryshimet vazhdojnë” njofton korrespondenti i MIA-s në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle