0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Radevi dhe Jotova edhe zyrtarisht me mandat të dytë si president dhe nënpresident të Bullgarisë

Presidenti i Bullgarisë Rumen Radevi dhe nënpresidentja Ilija Jotova pas ceremonisë solemne në Sofje zyrtarisht e morën funksionin në mandatin e dytë të ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle