0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Radev: Zgjedhjet presidenciale dhe të parakohshme parlamentare në Bullgari më 14 nëntor

Presidenti bullgar Rumen Radev paralajmëroi se do ta shpërndajë Asamblenë e 46 -të kombëtare sa më shpejt të jetë e mundur në harmonizim me procedurën dhe Kushtetutën.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle