0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Radev: përmbushja e marrëveshjes bilatarale dhe zgjidhjes së çështjeve kontestuese për hapje të negociatave me BE-në

Bullgaria është mbështetësja më e madhe e integrimit evropian të vendeve nga Ballkani Perëndimor dhe posaçërisht të Republikës së Maqedonisë së Veriut vëllazërore, deklaroi presidenti i Bullgarisë, Rumen Radev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle