0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Radev: Më së voni deri të premten duhet ta dorëzoj mandatin e tretë

Presidenti bullgar, Rumen Radev sot deklaroi se deri të premten duhet ta dorëzojë mandatin e tretë. “Mund edhe ta ngadalësoj dhe do ta bëj atë, por deri të premten”, u deklaroi Radev gazetarëve gjatë vizitës së sotme në Boljarevo dhe Topollovgrad, lajmëroi BGNES.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle