Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Radev e thirri Këshillin e Sigurisë së Bullgarisë për shkak të Kovid-19 dhe presionit të emigrantëve në kufirin me Turqinë

Dy kanosje të mëdha për Bullgarinë do të jenë temë e Këshillit konsultativ për siguri nacionale me thirrjen e presidentit Rumend Radev. Ato janë – vala e ardhshme e koronavirusit dhe presioni emigrues, njoftuan median bullgare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle